מתן הרצאות

סדרת הרצאות מרתקות, החושפת את הזכויות של כל אחד מכם בדרך הסוחפת את הקהל ומעוררת אותו לעידן החדש הזה, בו כתוצאה משינויי חקיקה מהותיים במדינת ישראל, מתבצעת הכנה משפטית משפחתית מהותית, לטובת עתיד הילדים והמשפחה כולה.

ההרצאות מנגישות ידע הכרחי לכל אדם, ומציגות את האפשרויות המשפטיות העומדות בפנינו, לטובת העברה בן דורית נבונה ומוצלחת של רכוש, מורשת, וערכים והכנה משפטית לגיל הזהב כך שיהיה משמעותי, וימקסם את יכולותינו וזכותנו לחירות.

למידע נוסף פנו כעת:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ההרצאות מנגישות מידע חיוני והכרחי, מעלות את המודעות לחשיבות ההכנה לגיל השלישי ולשינו את פני הגיל השלישי וחושפות את הקהל למידע חשוב לצורך העברה בן דורית של הרכוש שנצבר בחיים ביעילות ובחכמה, תוך שמירה על אחדות המשפחה, מניעת סכסוכים בתוך המשפחה וגיוס בני המשפחה בכללותה לתהליך משפטי בונה ומתחייב לקראת הגיל השלישי ובמהלכו.

 

מצורפת בזאת רשימת הרצאות המותאמת לגיל השלישי ולאנשי עסקים.

 

 • ייפוי כוח מתמשך – אני שולט על חיי עד אחרית ימי

את החידוש החקיקתי הזה, שמעצב את פני הגיל השלישי מחדש, אתם צריכים להכיר! הרצאה מקיפה אודות המסמך המתחייב לכל אדם, הקודם לצוואה – ייפוי כוח מתמשך. סקירת החשיבות, החיוניות וההכרח שבייפוי הכוח המתמשך, הסכנות בהיעדרו, וכן האפשרויות שהמסמך מציע, בכל תחומי החיים, לטובת הסדרת העניינים הרכושיים, הרפואיים והאישיים, לקראת הגיל השלישי, קבלת החלטות בראש צלול, הכנה לזקנה ולאריכות ימים בשיבה טובה.

 

 • הסכנות שבהיעדר ייפוי כוח מתמשך

סקירת מקרים בהם היעדרו של המסמך החיוני והמתחייב – ייפוי כוח מתמשך, גרר אחריו קשיים אובייקטיביים וסכסוכים מיותרים בתור המשפחה – סיפורים מהחיים!

 

 • ייפוי כוח מתמשך ככלי להעברה בן דורית

כיצד ייפוי כוח מתמשך משפיע על ביצוע העברה בן דורית בתוך המשפחה וכיצד הוא תורם לצורך העברת נכסים בתוך המשפחה טרם הורשה – סקירה של יתרונותיו המהותיים של המסמך לצורכי הורשה והעברת הרכוש לדור הבא.

 

 • הצוואה שלי

הרצאה שעוסקת בדיני הצוואות, מציגה את סוגי הצוואות ואת מנגנוני ההורשה האפשריים במסגרת צוואות, המאפשרים לנו לשלוט בדרך בה יועברו נכסינו לצאצאנו באופן מיטבי, תוך שמירת ערך הנכסים והרכוש באופן מקסימלי.

 

 • צוואות הדדיות – האם זה פתרון טוב?

כיצד מבטיחים את העברת הרכוש לצאצאים? האם צוואה הדדית היא פתרון נכון עבור בני זוג? ההרצאה תעסוק ביתרונות ובחסרונות של צוואות הדדיות, תוך סקירת סיפורים מהחיים שנדונו בפסקי דין והוכרעו, והצגת פתרונות אולטימטיביים, לצורך קיום רצון המצווה וקיום רצונם של בני זוג להוריש את רכושם רק כשהאחרון מבניהם עוזב את העולם.

 

 • הורשה לילדים עם בעיות כלכליות

הילדים נקלעו לקשיים כלכליים ומאוימים בהליכי חדלות פירעון? האם כדאי ונכון לכלול אותם כיורשים בצוואה? בהרצאה יבחנו הקשיים שבהורשה לילדים המצויים בהליכי חדלות פירעון והפתרונות האפשריים והקיימים על פי חוק, עבור הורים בגיל השלישי המתכננים את העברת הרכוש לדור הבא.

 

 • פירעון חובות מהעיזבון – חובות לא נעלמים

כשאדם נפטר, הוא אינו לוקח אתו את חובותיו לגן עדן. מה יעלה בגורל החובות והאם ניתן לגבות אותם מעיזבונו של אדם? במסגרת ההרצאה יינתנו הסברים והמלצות חשובות, ביחס לניהול חובות בגיל השלישי, תבחן האפשרות לגבות חובות מעיזבונו של אדם ויינתנו כלים לצורך מקסום הרכוש שיעבור בירושה ויתחלק בין יורשיו של האדם.

 

 • ירושה או מתנה? הדרך האולטימטיבית להעברת נכסים במשפחה.

מה עדיף, לתת מתנות לילדים בחיים, או להוריש את הרכוש לאחר פטירה?

בהרצאה יסקרו ההבדלים שבין ירושה לבין מתנה בחיים, המשמעויות הכלכליות של כל אחת מהאפשרויות, היתרונות והחסרונות שבכל אחת משתי הדרכים לצורך העברה בין דורית, וכן הסיכונים הטמונים והדרך למניעתם.

 

 • ממשיכים לשכור ולהשכיר נכסים בגיל השלישי

השכרת נכסים מהווה מקור פרנסה פופולרי בגיל השלישי. אילו דגשים מתחייבים בהסכמי שכירות? אלו תניות מסוכנות ועשויות לגרום נזק כלכלי לא מבוטל? בהרצאה יינתנו דוגמאות לטעויות נפוצות בהתקשרות בהסכמי שכירות ודגשים חשובים לצורך מניעתן, תוך סקירת מקרים אמתיים שהוכרעו בבתי המשפט.

 

 • סקירת תיק משפטי חי/ סקירת תיק משפטי שהוכרע

הזדמנות ייחודית לשמש חבר מושבעים בסקירת תיק משפטי שמתנהל בבית המשפט. במסגרת ההרצאות מובא מקרה משפטי בעל השפעה על בני הגיל השלישי – קייס מרגש ומרתק, אשר מנותח ביחד עם הקהל ומוכרע באמצעות דיון פורה וחוויתי.

 

 • כיצד מבטלים הסכם התקשרות?

הרצאה מרתקת בתחום דיני החוזים אשר בבסיסה המציאות לפיה אנו מתקשרים בהסכמים כמעט בכל פעולה שאנו מבצעים, אם ברכישת מוצר, קבלת שירות, השכרת ציוד, רישום למסגרת לימודית, יצירת שותפות ואפילו בפעולות יומיומיות במדיה. האם התקשרות בהסכם מחייב היא בלתי הפיכה או שמא ניתן לבטל הסכמים וכיצד ? מידע חיוני וחשוב לכל אדם, בפרט בגיל השלישי.

 

 • דגשים פיננסיים בעריכת ייפוי כוח מתמשך

הרצאת עומק בתחום ייפוי כוח מתמשך, בהיותו כולל גם את כל ענייניו הכלכליים של האדם, ובעל משמעויות חשובות בתחום הפיננסי. ההרצאה תעסוק במגוון האפשרויות הקיימות במסגרת ייפוי כוח מתמשך בעניינים הפיננסיים, לרבות ביחס לקרנות פנסיה, קופות וקרנות למיניהן, ניהול עסקים וחברות, מתן מתנות, מתן הלוואות וערבויות, ועוד היבטים כלכליים שיש להכיר היטב, קודם לעריכת ייפוי הכוח המתמשך.

 

 • ייפוי כוח מתמשך לבעלי עסקים

נכנסים לגיל השלישי ואתם ממשיכים לנהל עסקים? הפתרון האולטימטיבי עבורכם הוא עריכת ייפויי כוח מתמשך עם דגשים מהותיים ביחס לעניינים העסקיים שלכם ולהמשכיות של העסק. בהרצאה יינתנו דגשים מעשיים לצורך עריכת ייפוי כוח מתמשך ושמירה על הכוח העסקי והכלכלי שלכם, עד אחרית ימיכם.

 

התרשמות הקהל:

 

 • קייס משפטי חי – אתם משמשים חבר מושבעים!

"הי רווית, שמעתי את הרצאתך אתמול ביערות הכרמל. המקצועיות שלך מדהימה, אין ספק, אבל השילוב של מקצועיות עם נשמה יתרה שיש בך יוצר משהו אחר, שונה, מיוחד, מרגש ויוצא דופן. יש כוח רווית !!"

 • מה עדיף, ירושה או מתנה בחיים?

"הי רווית, שמעתי אותך אתמול ביערות הכרמל. את אשה נדירה. כבשת אותי."

 • אני שולט על חיי עד אחרית ימיי !

"הרצאה מעולה. יישר כוח על ההרצאה של רווית בן סרוק בבית הלוחם בתל אביב. הרגשתי את הרמה המקצועית, האישיות והאמת המקצועית, האכפתיות והדרך שבה היא מציגה את הדברים הדהימה אותי ואת בעלי"

 • הסכנה בהיעדר ייפוי כוח מתמשך !

"תודה לרווית על סקירה מאלפת ופותחת מחשבה בהרצאתה בלשכת עורכי הדין בפני חברי הועדה"

 • למי שייך הכסף בחשבון המשותף?

"רווית תודה מקרב לב על הרצאתך אצלנו בספרייה העירונית!! היה מרתק ומאלף"

 • איך מורישים לילדים עם בעיות כלכליות?

"היית מעולה !!!!!!!". אחראית אירועים גמלאי בנק לאומי

 • צוואות הדדיות – האם זה פתרון טוב?

"וואו, מקצוענית עם נשמה! איך נהנינו. נעביר דרישה להרצאות נוספות שלך בבנק, את באמת אלופה"