ברצוני להביע את תודתי, אבל זו לא תודה רגילה…. אני קודם רוצה להציג את עצמי כדי שתדעו שיש לי ניסיון רב עם עורכי דין. עבודתי עם עורכי דין היא עניין שבשגרה עבורי. אני הגעתי לעו"ד רוית בן סרוק – וילוז'ני, אחרי חוויה מאוד קשה, גם אחרי גירושים קשים שעברתי וגם אחרי מפלה כלכלית קשה מאוד. הייתי שבור כלכלית ורגשית. בחודש הראשון לעבודתי עם עו"ד רוית בן סרוק – וילוז'ני, חזרה לי הנשימה, ובחודש השני חזר לי החיוך לפנים. אני רוצה לומר, שעו"ד רוית בן סרוק – וילוז'ני – היא לא עו"ד רגיל, יש עורכי דין ויש את עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, אם בצורת החשיבה הלא שגרתית שלה ואם ביצירתיות שבה היא מנהלת את התיק, שלא נדבר על היעילות המירבית והמסירות אין קץ ללקוח, והכי חשוב עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני מכניסה נשמה בתוך התיקים שלה ! עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, אני רוצה להודות לך מקרב לב על החיים החדשים שהענקת לי בצורה שאין לה תכלית ! את פשוט מלאך טוב שבא אלי באמצע דרך קשה. תמשיכי כך והבורא וישב לך כגמולך ! ודרך אגב – מי שחושב שאני מגזים, מוזמן להתקשר אלי ואני אשמח לספר לו בצורה יותר מפורטת. תודה ושוב תודה.

א.

—————————————————————————————————————————————————

היכרותו של אדם מן היישוב עם עורך דין הנה על פי רוב לפני עסקה כלשהי: השכרה / קניה מכירה של דירה, משרד, חנות או כל עסק, מכתבי התראה וכו'. מטבע הדברים, היות והכל שגרתי בעסקאות כאלה לא מתעוררות בעיות מיוחדות והכל זורם על מי מנוחות. בדרלך כלל פונה מי שכבר הסתייע בעורך דין או מי שמכריו המליצו לו על כזה ומעביר לאותו עורך דין טיפול בעניינים נוספים, כך גם קרה איתי. כאשר ניהלתי מאבק משפטי בנושא ירושה, מסרתי הטיפול לעורך הדין עימו עבדתי כבר שנים ואשר הייתי די מרוצה ממנו. כאשר הפסדתי בנשפט, הסתבר לי בדיעבד, כי לא בחרתי בעורך הדין המתאים, המטרייה המשפטית שעמדה לדיון לא הייתה מומחיותו ומכאן גם מחדליו במשפט, למרות שהיה אדם נוח, נעים הליכות, אך איננו לוחמני. כאשר שקלתי ערעור על פסק הדין, המליץ לי עורך דין מסוים עמו שוחחתי על עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני מהרצליה פיתוח, תוך ציון העובדה כי עורכת דין זו היא חריפת שכל ולוחמנית למדי. למוד ניסיון, נכנסתי לאתר האינטרנט של עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, התרשמתי מפסקי הדין בהם זכתה ושכרתי את שירותיה. בפגישה הראשונה עם עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, התקבלתי באדיבות, מסרתי את החומר המשפטי לעיון ונאמר לי כי חוות דעת תימסר לי בהקדם. בפגישה השניה עם עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, נוכחתי כי היא מהירת תפיסה ועל אף שנושא צוואות וירו/שות אינו תחום מומחיותה העיקרי, מסרה לי חוות דעת מקיפה לגבי סיכויי הערעור, מה מונח על כף המאזניים ומהן החלופות ודכאיותן אם אמנע מהגשת ערעור. בסך הכל הייתה לי הרגשה שאני נמצא במקום הנכון וגם עורך הדין הנכון לטיפול בענייני המשפטיים. מסרתי לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני ייפוי כח לטפל בענייני על פי מיטב הבנתה ושיקול דעתה. בכבוד רב, נ. הרצליה.

—————————————————————————————————————————————————

עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני מטפלת בענייני המשפטיים מזה כשנתיים במסירות, מקצועיות והרבה נשמה… והתוצאות באות בסינכרון מדהים !! לומר תודה לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני ולצוות משרדה יהיה המעט שבמעט !!! לא בכל יום יש בנמצא עורך דין ומשרד שנותנים לא רק את המקצוענות אלא גם את הנשמה והאנושיות, ומקלים על כל ההליכים המשפטיים שלעיתים אינם נעמים במיוחד, בפרט למי שאינו מצוי בבתי משפט ובמעמד מהסוג הזה. תודה גדולה עורכת הדין רוית בן סרוק והרבה בהצלחה !!! א.ס.

—————————————————————————————————————————————————

אני שמחה שיש לי את ההזדמנות להודות לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני באופן אישי באתר שלה בתקווה שרבים יראו זאת. ברצוני להודות לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני על היחס החם, הסבלנות והסובלנות, על הדרך והעזרה שהענקת לי ברגעים קשים של משבר. אין ספק שזכיתי להכיר עורכת דין מדהימה ואדם מקסים כמו עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני. אני ועורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני עברנו דרך ארוכה ביחד, בה יצגה אותי רוית הכי טוב שאפשר, הרגשתי בטוחה כשהופענו ביחד בבתי המשפט, גם כשלפעמים היה קשה, עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני תמיד השראת ביטחון, חוזק וחוכמה שלא מובנת מאליו. נותר לי רק לומר מכל הלב – המון תודה רבה, יישר כח על העשיה המבורכת ! תודה, ש.

—————————————————————————————————————————————————

מאחלת לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני הצלחה ושגשוג ! מגיע לך ! את ראויה להצלחה הזו! תודה על כל העזרה, המקצועיות, התמיכה האכפתיות לכל אורך הדרך! ת.

—————————————————————————————————————————————————

עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, מצליחה באופן מבריק במיוחד לחבר בין מקצועיות ארוכת שנים, לאכפתיות, יחס חם ודואג ללקוחות שלה. זו לא הפעם ראשונה שאני פונה לעזרה משפטית ועורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני גרמה לי להרגיש שאני בידיים טובות ושיש על מי לסמוך וזה מאוד חשוב כאשר העניינים האישיים שלך הם על הפרק… ברצוני להודות לעורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, על העזרה הרבה ובלעדתך – לא הייתה מצליחה להגיע לתוצאות שאת הגעת בשבילי במשפט על הסכם המכר שהיה לי. תודה רבה ! ג. מ.

—————————————————————————————————————————————————

עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני, ליוותה אותנו בשני תיקים משמעותיים מאוד עבורנו וטעונים ריגשית. מעבר לידע המקצועי שלה, רווי הניסיון והיכולת היצירתית שלה למצוא פתרונות ולגלגל את התיק להתפתחויות משמעותיות, הרגשנו דאגה אמיתית וכנה להתמודדתו שלנו בתהליך. עורכת הדין רוית בן סרוק – וילוז'ני דואגת לעדכן אותנו, לשתף אותנו בכל ההיבטים המקצועיים ובעיקר להרגיע אותנו ולסלק את הלחץ הרב שהיינו שוריים בו. אנו ממליצים בחום על עורכת הדין רוית בן סרוק – וילז'ני שמעורבת במאה אחוז הן בתיק עצמו והן בלקוחות. תודה, ק.א. ו-ת.א.

—————————————————————————————————————————————————